Kayseri Ambalajlı Taşıma

Kategori: 1 Yorum
Hizmetlerimiz http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/ambalaj.jpg http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/ambalaj-150x145.jpg Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması 1 http://kayseriozdemirnakliyat.com/kayseri-ambalajli-tasima.html#comments
206

Özdemir Nakliyat için taşımacılık hizmeti sorumluluk ve tecrübe gerektiren bir iş koludur. Her taşınan eşyanın zarar görmeden kusursuz olarak taşınması gerekir.

Eşya taşımacılığın da önemli olan doğru malzemeler ve ekipmanlar kullanarak nakliye hizmeti yapabilmektir.

Kayseri Nakliyat şirketi olarak firmamızı tercih eden tüm müşteriler uygun ambalajlama malzemeleri kullanarak taşımacılık hizmeti alabilirler.

Genellikle ev ofis eşya taşımacılığı hizmetlerinde kullanmış olduğumuz ambalajlama ve paketleme malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, bant, ip, köpüklü karton koli ve fıçı gibi malzemelere yer vermekteyiz.

Kırılması, çizilmesi yani kısacası zarar görmesi yüksek olan her bir eşya parçası özenli olarak paketlenmesi yapılmaktadır. Özellikle kamyona eşyalar istiflenirken 2 kere düşünüp olası zarar ve ziyanların önüne geçmek için iyi düzeyde istifleme yapmaktayız.

İstifleme yaparken labirent sistemini düşünerek hiçbir yerde boşluk kalmayacak şekilde istifleme yaparız.

Eşyaların gideceği yerde ise ambalaj yapılan eşyalar açılır demonte gören eşyaların montajı yapılır ve sizlerin kullanımına sunulur.

http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/ambalaj.jpg

1 Müşteri Yorum Yaptı “Kayseri Ambalajlı Taşıma”

  1. Kayseri ev taşima işini en uygun fiyata ve en güvenilir yapan firmalardan bir tanesi olmak buyuk bir gurur olsa gerek herkese çok tşk ederim.

Sizde Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir