Kayseri Sigortalı Taşımacılık

Kategori: Yorum Yok
Hizmetlerimiz http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/kayseri-sigortali-tasima.jpg http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/kayseri-sigortali-tasima-150x150.jpg Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması 0 http://kayseriozdemirnakliyat.com/kayseri-sigortali-tasimacilik.html#respond
175

Özdemir Nakliyat olarak Kayseri’de sunmuş olduğumuz bütün taşımacılık hizmeti sigorta kapsamındadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz asla mağdur olmaz. Bizi tercih eden müşterilerimiz aldıkları taşıma hizmeti öncesi ve sonrası taşınan eşyalar sigortalanır. Taşıma esnasında her hangi bir zarar oluşması durumunda firmamız aynı gün müşterilerimizin zararını gidermektedir.

Özellikle evden eve nakliyat hizmetinde sigortalı taşıma önemlidir. Evde bulunan eşyalar taşınma esnasında zarar görme ihtimalleri her zaman vardır. Bu sebebten dolayı müşteri mağduriyeti oluşturmamak adına firmamız taşıma öncesi eşyalarınızı sigortalar. Taşıma esnasında zarar oluşması halinde ise müşteri asla mağdur olmaz.

Sigortalı taşınarak sizde zarar görme riskini sıfıra indirebilirsiniz Kayseri’de her zaman ilklerin adresi olan Özdemir Nakliyat ile sizde sorunsuz taşıma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sigortalı taşımacılık hakında daha çok bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

http://kayseriozdemirnakliyat.com/wp-content/uploads/2017/05/kayseri-sigortali-tasima.jpg

0 Müşteri Yorum Yaptı

Sizde Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir